Čistenie kanalizácie, krtkovanie

S dôverou sa na nás obráťte

Krtkovanie, čistenie kanalizácie – nonstop

Čistenie a opravy kanalizačných zariadení ľudovo nazývané krtkovanie, patrí medzi služby, ktoré potrebujete väčšinou vtedy, keď vznikne havarijný stav. Najčastejšie ide o upchaté kanalizačné potrubie alebo neodtekajúci vodovod. V túto chvíľu je potrebné správne rozhodnutie, pretože od neho bude závisieť nielen promptné odstránenie akútneho stavu, ale aj trvácnosť vykonaných opráv a samozrejme aj výška potrebných finančných prostriedkov.

Prídeme rýchlo, krtkujeme nonstop a profesionálne

Naši zákazníci oceňujú našu rýchlosť a dôslednosť. Používame najmodernejšie zariadenia a zamestnancov pravidelne školíme. Aj preto sme schopní rýchlo lokalizovať poruchu a navrhnúť najvýhodnejšie riešenie. Nezáleží na tom, či ste majiteľ rodinného domu, alebo správca obchodného centra.

helmet-working-safety-Construction-equipment

Chcete o nás vedieť viac?

Nákladné rozkopávky len v najnutnejších prípadoch

Sme vybavení najmodernejšou technikou, ktorá nám umožňuje profesionálne a presne diagnostikovať príčinu havarijného stavu. Vďaka tomu sa naši klienti vyhnú nákladným rozkopávkam.

Menšie problémy s kanalizáciou riešime elektromechanickým čistením

Kanalizácie a potrubia o menších rozmerov (30 – 300 mm) bývajú najčastejšie v bytových domoch. Zapchaté WC, kuchynské drezy, vane, sifóny umývadiel, stúpačky, ale aj poškodené priemyselné kanalizácie vyčistíme elektromechanickým čistením.

Táto metóda je vykonávaná prenosným zariadením, ktoré je poháňané elektromotorom. Na motor je pripojená ohybná pružina s dĺžkou až niekoľko desiatok metrov a ukončená hrotom.

Veľkou výhodou tejto metódy je, že nehrozí vyplavenie splaškov z kanalizácie.

Kanalizácie väčších priemerov čistíme vysokým tlakom vody

Elektromechanické čistenie kanalizácie častokrát nestačí pri čistení kanalizačných prípojok, odpadov v rodinných domoch, kanalizáciách priemyselných objektov, prepadov žúmp, septikov či drenáží a odvodňovacích systémov. Všade tam nasadzujeme vysokotlakové čistenie. Vysokotlakové čistenie umožňuje čistiť kanalizáciu z vonkajšej šachty bez potreby vstupu do domu, má veľkú čistiacu silu a pružnosť a zároveň predstavuje minimálne riziko poškodenia potrubia.

Vodné čerpadlo, ktoré je umiestnené vo vozidle s nádržou, dokáže generovať obrovský tlak vody – až do 150 atmosfér. Cez hydraulický bubon je naň napojená tlaková hadica s dĺžkou 70 metrov, ktorá je ukončená čistiacou tryskou. Dýzy majú rôzne veľkosti a rôzne uhly vodného prúdu, takže je možné použiť dýzu presne podľa profilu potrubia a čisteného materiálu.