Ostatné služby

Slovo komplexné služby nepoužívame bezdôvodne. Okrem krtkovania – čistenia kanalizácii, monitoringu a čistenia lapačov tukov – vykonávame množstvo činností.

Pomôžeme vám pri čistení dažďových zvodov vysokotlakovým a elektromechanickým spôsobom, dáme do poriadku aj dažďové vpuste.

Po havarijných stavoch zostáva objekt znečistený vyplavenými splaškami, tukmi a inými nečistotami. Žiadny problém, všetko vyčistíme a vydezinfikujeme.

Drobné opravy ako bezvýkopové opravy netesných spojov kanalizácie, opravy stupačiek alebo kanalizačných šácht zvládneme tiež. A ak bude potrebné odčerpať vodu zo zatopených priestorov, stačí nás zavolať.

Máme niekoľkoročné skúsenosti, ktoré využívame pre spokojnosť našich zákazníkov

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v problematike čistenia odtokov a následnej prevencie a údržby kanalizácie.

helmet-working-safety-Construction-equipment

Chcete o nás vedieť viac?

Nákladné rozkopávky len v najnutnejších prípadoch

Sme vybavení najmodernejšou technikou, ktorá nám umožňuje profesionálne a presne diagnostikovať príčinu havarijného stavu. Vďaka tomu sa naši klienti vyhnú nákladným rozkopávkam.

Menšie problémy s kanalizáciou riešime elektromechanickým čistením

Kanalizácie a potrubia o menších rozmerov (30 – 300 mm) bývajú najčastejšie v bytových domoch. Zapchaté WC, kuchynské drezy, vane, sifóny umývadiel, stúpačky, ale aj poškodené priemyselné kanalizácie vyčistíme elektromechanickým čistením.

Táto metóda je vykonávaná prenosným zariadením, ktoré je poháňané elektromotorom. Na motor je pripojená ohybná pružina s dĺžkou až niekoľko desiatok metrov a ukončená hrotom.

Veľkou výhodou tejto metódy je, že nehrozí vyplavenie splaškov z kanalizácie.

Kanalizácie väčších priemerov čistíme vysokým tlakom vody

Elektromechanické čistenie kanalizácie častokrát nestačí pri čistení kanalizačných prípojok, odpadov v rodinných domoch, kanalizáciách priemyselných objektov, prepadov žúmp, septikov či drenáží a odvodňovacích systémov. Všade tam nasadzujeme vysokotlakové čistenie. Vysokotlakové čistenie umožňuje čistiť kanalizáciu z vonkajšej šachty bez potreby vstupu do domu, má veľkú čistiacu silu a pružnosť a zároveň predstavuje minimálne riziko poškodenia potrubia.

Vodné čerpadlo, ktoré je umiestnené vo vozidle s nádržou, dokáže generovať obrovský tlak vody – až do 150 atmosfér. Cez hydraulický bubon je naň napojená tlaková hadica s dĺžkou 70 metrov, ktorá je ukončená čistiacou tryskou. Dýzy majú rôzne veľkosti a rôzne uhly vodného prúdu, takže je možné použiť dýzu presne podľa profilu potrubia a čisteného materiálu.