O nás

Od vzniku našej spoločnosti sme mali jeden cieľ – poskytovať komplexný kanalizačný servis počnúc diagnostikou a vyhľadávaním porúch kanalizácie kamerovými systémami a končiac ich odstránením. Podarilo sa nám ho dosiahnuť už po niekoľkých rokoch činnosti firmy hlavne vďaka tomu, že neustále investujeme do najmodernejších technológií a odborne vyškoleného personálu. Spomínaná koncepcia umožňuje našej spoločnosti neustály rast a našim klientom šetrí nemalé finančné prostriedky, nakoľko pri opravách kanalizácie vieme vždy zvoliť finančne menej nákladné riešenie.

Výsledkom našej práce je dlhodobo spoľahlivá kanalizácia

Aj keď riešime akútne stavy promptne, svoju prácu vždy vykonáme tak aby bola efektívna aj z dlhodobého hladiska. V prípade, že nájdeme problém, ktorý môže v budúcnosti spôsobiť havarijný stav, navrhneme riešenie a poradíme. Sme dôslední, preto sa vám naše služby vrátia v spoľahlivej kanalizácii.

Kanalizáciu opravíme v rodinnom dome, ale aj v nákupnom centre

Krtkovanie, monitorovanie kanalizácie a ostatné služby vykonávame pre široké spektrum zákazníkov – od individuálnych až po podnikateľské subjekty, akými sú hotely, reštaurácie, nákupné centrá, priemyselné závody či nemocnice.

helmet-working-safety-Construction-equipment

Čistenie kanalizácie